Aktualności
Spędź ferie bezpiecznie!
Zabawa choinkowa
Było rewelacyjnie!
3Muzyka, taniec, zabawy i mnóstwo pyszności, przygotowanych przez naszych kochanych Rodziców.
Nasza pomysłowość nie ma granic
Dzień bez plecaka zakończył zajęcia w pierwszym półroczu roku szkolnego 2023/24.
3Najciekawsze uczniowskie pomysły zostały docenione.
3:1 dla nas!
Z inicjatywy pana Damiana Lica, w czwartkowy wieczór uczniowie klas IV - VIII wybrali się na mecz siatkarek PGE Rysice Rzeszów vs. Grot Budowlani Łódź do Hali Podpromie.
Po wygranej zawodniczek z Podkarpacia, zgodnie z tradycją naszej szkoły, kibice udali się do restauracji McDonald's.
Już wkrótce bal!
Wdzięczni za bezwarunkową miłość
Dzieci z oddziału przedszkolnego, klasy I i II podziękowały swoim Babciom i Dziadkom za ich dobroć i serce oraz złożyły im najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wielu lat szczęśliwego życia.
Występ naszych najmłodszych był imponujący i ogromnie wzruszający dla publiczności. Wszystko tak pięknie się udało dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli, a w szczególności pań: Zofii Antosz, Justyny Dziedzic, Ewy Augustyn i Karoliny Piekarz. Dziękujemy :)
Kino i McDonald's
"Wonka" to historia o podążaniu za swoimi marzeniami i walce o coś, co się dawno straciło. O nawiązywaniu nowych przyjaźni i uzmysłowieniu sobie, że przez życie nie idzie się samemu, a z innymi ludźmi.
Najpierw w królestwie czekolady, a potem w królestwie burgerów, frytek, sałatek i deserów. Tak, mówiąc w skrócie, wyglądała wycieczka uczniów klas VII i VIII. Było fantastycznie!
Po kolędzie do Łańcuta
Wyśpiewaliśmy trzy wyróżnienia w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda!” :)
2Wśród wielu uczestników konkursu zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Łańcucie wystąpiliśmy i my. Przygotowani przez panią Ewę Augustyn, zaprezentowaliśmy swoje muzyczne talenty, godnie reprezentując naszą szkołę. Każdy z nas dał z siebie wszystko i, niezależnie od werdyktu jury, pokazał ogromną klasę i wyjątkowe umiejętności.
Na lodowisku GOSiR było super!
Nie lada frajdę sprawił nam pan Damian Lic na wychowaniu fizycznym. Dziękujemy :)
Jazda na łyżwach pozwala spędzić aktywnie czas, dobrze się bawić, a do tego popracować nad lepszą kondycją i koordynacją ruchową. W jazdę na lodzie zaangażowane jest praktycznie całe ciało. Dzięki niej wzmacniamy mięśnie i prawidłową postawę, podnosimy naszą odporność i dotleniamy organizm.
Dentobus
W środę, 10 stycznia 2024 r. naszą szkołę odwiedził mobilny gabinet dentystyczny. Z jego usług skorzystało 25 dzieci. Po opracowaniu badań stanu zdrowia jamy ustnej uczniów, wyniki zostaną przekazane rodzicom za naszym pośrednictwem.
Świetliczaki testują nowe gry
Czyżby to Święty Mikołaj, a może Gwiazdka? ⭐️🎁 Kto z nich obdarował dzieci ze świetlicy?
3Nowe gry i zabawki cieszą się ogromnym powodzeniem wśród podopiecznych świetlicy szkolnej, której działalność w bieżącym roku szkolnym bardzo się rozwinęła. Aż miło patrzeć, z jaką radością uczniowie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez panie Ewę Augustyn i Wiktorię Wojtynę.🤩
Pomyślności w Nowym Roku
"Wszyscy wszystkim ślą życzenia ..."
"Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy ..."
Przy wspólnym stole
"Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie, ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie." C.K.Norwid
2Na uroczyste spotkanie opłatkowe naszej szkolnej społeczności złożyły się: konkurs recytatorski o tematyce bożonarodzeniowej, jasełka, koncert kolęd i pastorałek, wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem oraz wieczerza. Czwartoklasiści przypomnieli nam również symbolikę poszczególnych zwyczajów i tradycji świątecznych. Wszystko to przy blasku Betlejemskiego Światła Pokoju, które wczesnym rankiem przynieśli nam harcerze.
Ofiarujmy Kubie odrobinę serca
Zapraszamy na kiermasz.
Jakuba Giżę można również wesprzeć, wchodząc na stronę
https://www.siepomaga.pl/kuba-giza
Przedszkolaki w kuchni
Świąteczne pierniczki już upieczone! Jutro będziemy je dekorować :)
Święta coraz bliżej
- 1
Rekolekcje szkolne
A my dzisiaj po angielsku
- 1
Trzech czwartoklasistów reprezentowało naszą szkołę w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego Word Master 2023, a Michał Socha z klasy siódmej wziął udział w XII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla szkół podstawowych CULTURE TWISTER "The Scottish Edition" organizowanym przez Zespół Szkół nr 3 w Łańcucie.
O historii nieco inaczej
- 3
13 grudnia gościliśmy w naszej szkole sympatyków historii „Rekonstrukto”, dzięki którym obejrzeliśmy ciekawy pokaz połączony z prelekcją, dotyczącą dramatycznych wydarzeń z dziejów naszego kraju, związanych z utratą przez Polskę niepodległości w XVIII w. i podziałem jej terytorium pomiędzy zaborców (Rosję, Prusy i Austrię) oraz z podejmowanymi próbami jej odzyskania w wieku XIX.
Archiwum Aktualności
