• 22 lutego 2023 r. uczniowie klas IV i V naszej szkoły wybrali się na całodzienną wyprawę, która rozpoczęła się w Łańcucie. Po krótkim porannym spacerze przez zabytkowy park, zawitali do multimedialnego Centrum Edukacji Tradycji.

Kolejny etap wycieczki stanowiła Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie, którą nasi uczniowie zwiedzili od piwnicy aż po dach. Wisienką na torcie okazały się warsztaty w sali edukacyjno-multimedialnej, które dostarczyły mnóstwa zabawy i emocji podczas rozgrywek na magicznym dywanie.

Pełni wrażeń czwarto i piątoklasiści udali się do Rzeszowa, by dostarczyć zgromadzone w trakcie szkolnej zbiórki gadżety i karmę dla podopiecznych schroniska Kundelek. Tam też odbyły się ciekawe zajęcia.

Cała wyprawa została skrzętnie udokumentowana poprzez zdjęcia i filmiki wykonane przy użyciu sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości tj, aparatu Canon i kamery cyfrowej Panasonic.

#laboratoriaprzyszłości

* * *

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna, której celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań nie tylko w sferze wysoce skomplikowanych umiejętności, ale również czynności codziennych. Czwartoklasiści z naszej szkoły spróbują opanować sztukę przyrządzania smacznych i zdrowych potraw z wykorzystaniem opiekacza i wielofunkcyjnego robota kuchennego, zakupionych w ramach programu.

#laboratoriaprzyszłości